Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Heren 1

Spelers Heren 1

Seve van Ass
Floris Benschop
Casper Berkman
Marc Boltó Gimo
Sam Figge
Vincent Langenhuijsen
Florian Scholten
Alexander Schop
Pieter Schulpen
Boris Stomps
Daan Taphoorn
Karst Timmer
Willem Van Campen
Jan van 't Land
Lucas Veen
Sam van der Ven
Devindar Walmiki
Oliver Willars

Ondersteuning

Bram Lomans
Coach
Floris van der Linden
Assistent coach
Sonja Thomann
Assistent coach
Ernst-Jan Beukers
Manager
Robbert Jan Donker
Manager
Sandra Vos-Dijkstra
Assistent-manager
Gijs van Acker
Arts

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam H1 Laren H1 16:30
HDM H1 Oranje-Rood H1 18:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Oranje-Rood H1 11 28 9 1 1
2 Pinoké H1 12 27 8 3 1
3 Bloemendaal H1 12 26 8 2 2
4 Kampong H1 11 22 7 1 3
5 Rotterdam H1 12 22 7 1 4
6 Den Bosch H1 12 15 4 3 5
7 Klein Zwitserland H1 12 12 3 3 6
8 HDM H1 12 12 3 3 6
9 HGC H1 12 12 3 3 6
10 Schaerweijde H1 12 10 3 1 8
11 Amsterdam H1 12 8 2 2 8
12 Laren H1 12 7 2 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 mrt Larensche Mixed Hockey Club Heren 1 n.n.b uit
3 mrt HC Bloemendaal Heren 1 n.n.b uit
10 mrt Pinoké H1 14:45 thuis - Hoofdveld
15 mrt HC Oranje Rood H1 20:30 uit
17 mrt Klein Zwitserland H1 14:45 thuis - Hoofdveld
24 mrt Schaerweijde H1 14:45 uit
6 apr HC Bloemendaal H1 18:30 thuis
13 apr SV Kampong Hockey H1 17:00 uit
21 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1 14:45 thuis - Hoofdveld
28 apr hdm H1 16:00 uit
5 mei Hockey Club Rotterdam H1 14:45 uit
11 mei AH & BC H1 16:30 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 23 SEPTEMBER 2023
HDM H1 Pinoké H1 (0-2)final
Bloemendaal H1 Schaerweijde H1 (7-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Kampong H1 Klein Zwitserland H1 (0-1)final
HGC H1 Laren H1 (3-3)final
Amsterdam H1 Rotterdam H1 (2-4)final
Den Bosch H1 Oranje-Rood H1 (2-3)final
ZATERDAG 30 SEPTEMBER 2023
Pinoké H1 HGC H1 (3-1)final
Klein Zwitserland H1 Den Bosch H1 (2-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Laren H1 Amsterdam H1 (1-2)final
Oranje-Rood H1 HDM H1 (2-1)final
Schaerweijde H1 Kampong H1 (0-7)final
Rotterdam H1 Bloemendaal H1 (4-2)final
ZATERDAG 7 OKTOBER 2023
Den Bosch H1 Schaerweijde H1 (5-0)final
Laren H1 Rotterdam H1 (3-7)final
HGC H1 Oranje-Rood H1 (0-9)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Amsterdam H1 Pinoké H1 (1-4)final
HDM H1 Klein Zwitserland H1 (1-1)final
ZATERDAG 14 OKTOBER 2023
Rotterdam H1 Kampong H1 (1-2)final
Oranje-Rood H1 Amsterdam H1 (4-2)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Klein Zwitserland H1 HGC H1 (1-2)final
Pinoké H1 Laren H1 (4-0)final
Schaerweijde H1 HDM H1 (3-4)final
Bloemendaal H1 Den Bosch H1 (2-1)final
DONDERDAG 19 OKTOBER 2023
HGC H1 Schaerweijde H1 (4-1)final
Amsterdam H1 Klein Zwitserland H1 (1-4)final
Den Bosch H1 Kampong H1 (4-1)final
HDM H1 Bloemendaal H1 (2-4)final
Laren H1 Oranje-Rood H1 (1-5)final
Pinoké H1 Rotterdam H1 (2-1)final
ZATERDAG 21 OKTOBER 2023
Bloemendaal H1 HGC H1 (1-1)final
Kampong H1 HDM H1 (5-4)final
Klein Zwitserland H1 Laren H1 (1-2)scheduled
Schaerweijde H1 Amsterdam H1 (1-4)final
Rotterdam H1 Den Bosch H1 (2-1)final
Oranje-Rood H1 Pinoké H1 (1-2)final
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Pinoké H1 Klein Zwitserland H1 (4-2)scheduled
Amsterdam H1 Bloemendaal H1 (0-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Oranje-Rood H1 Rotterdam H1 (6-3)final
Laren H1 Schaerweijde H1 (0-1)final
HDM H1 Den Bosch H1 (1-2)final
HGC H1 Kampong H1 (0-4)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland H1 Oranje-Rood H1 (1-4)final
Rotterdam H1 HDM H1 (4-0)final
Den Bosch H1 HGC H1 (4-4)final
Schaerweijde H1 Pinoké H1 (1-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Bloemendaal H1 Laren H1 (5-2)final
Kampong H1 Amsterdam H1 (5-2)final
VRIJDAG 10 NOVEMBER 2023
Laren H1 Kampong H1 (2-7)final
Pinoké H1 Bloemendaal H1 (2-1)final
Klein Zwitserland H1 Rotterdam H1 (1-1)scheduled
HGC H1 HDM H1 (1-3)final
Amsterdam H1 Den Bosch H1 (1-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Den Bosch H1 Laren H1 (4-1)final
HDM H1 Amsterdam H1 (1-1)scheduled
HGC H1 Rotterdam H1 (2-4)final
Kampong H1 Pinoké H1 (2-0)final
Schaerweijde H1 Klein Zwitserland H1 (3-2)scheduled
Bloemendaal H1 Oranje-Rood H1 (3-3)final
DONDERDAG 16 NOVEMBER 2023
Oranje-Rood H1 Schaerweijde H1 (3-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Laren H1 HDM H1 (2-4)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland H1 Bloemendaal H1 (3-5)final
Amsterdam H1 HGC H1 (0-1)final
Pinoké H1 Den Bosch H1 (4-4)final
Rotterdam H1 Schaerweijde H1 (0-1)final
DONDERDAG 23 NOVEMBER 2023
Kampong H1 Bloemendaal H1 (0-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland H1 Kampong H1 (2-2)scheduled
Schaerweijde H1 Bloemendaal H1 (0-4)final
Oranje-Rood H1 Den Bosch H1 (3-2)final
Pinoké H1 HDM H1 (1-1)final
Rotterdam H1 Amsterdam H1 (4-2)final
Laren H1 HGC H1 (2-1)final
 

HGC TV