Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Dames 1

Spelers Dames 1

Zoë Admiraal
Elke Boers
Amy van den Bosch
Loes Coward-Stijntjes
Eva Drummond
Margot van Geffen
Larissa Hoff
Tessel Huibregtsen
Sofie ter Kuile
Lisa Lejeune
Isis van Loon
Faye Muijderman
Lilli de Nooijer
Iza Osborne
Kristen Paton
Cécile Pieper
Lola Riera
Joosje Rijpstra
Anna Serrahima
Mariona Serrahima
Julie Sytsema
Filiz Tuzgöl

Ondersteuning

Bas Bogaard
Coach
Suzan Veen-van der Wielen
Coach
Rosan van Acker
Manager
Bruno de Oliveira Sousa
Trainer
Friso Van Leeuwen
Video-analist

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Den Bosch D1 22 56 17 5 0
2 Amsterdam D1 22 52 16 4 2
3 SCHC D1 22 52 16 4 2
4 Kampong D1 22 40 11 7 4
5 Pinoké D1 22 33 10 3 9
6 Hurley D1 22 29 8 5 9
7 HDM D1 22 24 7 3 12
8 HGC D1 22 21 6 3 13
9 Oranje-Rood D1 22 21 6 3 13
10 Rotterdam D1 22 19 6 1 15
11 Tilburg D1 22 15 3 6 13
12 Bloemendaal D1 22 9 1 6 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
18 aug !Oefenwedstrijd Rotterdam Dames 1 n.n.b thuis - Hoofdveld
25 aug !Oefenwedstrijd hdm Dames 1 12:45 uit
29 aug !Oefenwedstrijd Huizen n.n.b thuis - Hoofdveld
1 sep !Reservering ABN AMRO Hockey weekend 2024 n.n.b uit
6 sep !Reservering ABN AMRO Hockey weekend 2024 n.n.b uit
8 sep !Reservering ABN AMRO Hockey weekend 2024 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 23 SEPTEMBER 2023
Bloemendaal D1 SCHC D1 (0-6)final
HDM D1 Hurley D1 (1-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Den Bosch D1 Pinoké D1 (5-1)final
Amsterdam D1 Rotterdam D1 (9-0)final
HGC D1 Tilburg D1 (2-1)final
Kampong D1 Oranje-Rood D1 (4-1)final
ZATERDAG 30 SEPTEMBER 2023
Hurley D1 Kampong D1 (3-1)final
Pinoké D1 HGC D1 (3-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Oranje-Rood D1 Bloemendaal D1 (2-1)final
Rotterdam D1 HDM D1 (1-5)final
Tilburg D1 Amsterdam D1 (2-2)final
SCHC D1 Den Bosch D1 (1-1)final
VRIJDAG 6 OKTOBER 2023
HGC D1 SCHC D1 (2-5)final
Amsterdam D1 Pinoké D1 (3-1)scheduled
Bloemendaal D1 Hurley D1 (0-3)final
Den Bosch D1 Oranje-Rood D1 (3-0)final
Tilburg D1 Rotterdam D1 (1-2)final
Kampong D1 HDM D1 (1-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Oranje-Rood D1 HGC D1 (1-1)final
Hurley D1 Den Bosch D1 (0-1)final
Pinoké D1 Tilburg D1 (2-1)final
SCHC D1 Amsterdam D1 (3-4)final
HDM D1 Bloemendaal D1 (2-2)final
Rotterdam D1 Kampong D1 (0-2)final
ZATERDAG 14 OKTOBER 2023
HGC D1 Hurley D1 (0-0)final
Tilburg D1 SCHC D1 (0-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Amsterdam D1 Oranje-Rood D1 (6-0)final
Pinoké D1 Rotterdam D1 (5-2)final
Bloemendaal D1 Kampong D1 (1-1)final
Den Bosch D1 HDM D1 (4-2)final
VRIJDAG 20 OKTOBER 2023
Kampong D1 Den Bosch D1 (0-6)final
Oranje-Rood D1 Tilburg D1 (1-1)final
Hurley D1 Amsterdam D1 (1-4)final
HDM D1 HGC D1 (3-1)scheduled
Rotterdam D1 Bloemendaal D1 (3-3)final
SCHC D1 Pinoké D1 (2-1)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Den Bosch D1 Bloemendaal D1 (4-1)final
HGC D1 Kampong D1 (1-2)scheduled
Amsterdam D1 HDM D1 (4-2)final
Tilburg D1 Hurley D1 (1-2)final
Pinoké D1 Oranje-Rood D1 (3-1)scheduled
SCHC D1 Rotterdam D1 (5-0)final
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Kampong D1 Amsterdam D1 (0-0)final
Hurley D1 Pinoké D1 (1-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
HDM D1 Tilburg D1 (0-2)final
Bloemendaal D1 HGC D1 (2-1)final
Rotterdam D1 Den Bosch D1 (1-6)final
Oranje-Rood D1 SCHC D1 (0-6)final
VRIJDAG 3 NOVEMBER 2023
Oranje-Rood D1 Rotterdam D1 (4-2)final
HGC D1 Den Bosch D1 (0-4)final
Pinoké D1 HDM D1 (1-2)final
SCHC D1 Hurley D1 (2-0)final
Tilburg D1 Kampong D1 (1-1)scheduled
Amsterdam D1 Bloemendaal D1 (4-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Kampong D1 Pinoké D1 (0-0)final
Bloemendaal D1 Tilburg D1 (1-3)final
Hurley D1 Oranje-Rood D1 (3-0)final
HDM D1 SCHC D1 (2-3)final
Den Bosch D1 Amsterdam D1 (2-1)final
HGC D1 Rotterdam D1 (3-2)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Tilburg D1 Den Bosch D1 (1-1)final
Oranje-Rood D1 HDM D1 (3-2)final
Pinoké D1 Bloemendaal D1 (4-0)final
Rotterdam D1 Hurley D1 (1-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
SCHC D1 Kampong D1 (3-2)final
Amsterdam D1 HGC D1 (2-0)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Rotterdam D1 Amsterdam D1 (1-8)final
Oranje-Rood D1 Kampong D1 (0-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Hurley D1 HDM D1 (3-1)final
Tilburg D1 HGC D1 (0-1)final
Pinoké D1 Den Bosch D1 (0-4)final
SCHC D1 Bloemendaal D1 (2-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Bloemendaal D1 Oranje-Rood D1 (3-4)final
Amsterdam D1 Tilburg D1 (3-2)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Den Bosch D1 SCHC D1 (4-3)final
Kampong D1 Hurley D1 (3-1)final
HDM D1 Rotterdam D1 (0-1)final
HGC D1 Pinoké D1 (2-3)scheduled
DONDERDAG 14 MAART 2024
SCHC D1 HGC D1 (2-1)final
Oranje-Rood D1 Den Bosch D1 (1-5)final
Rotterdam D1 Tilburg D1 (4-1)final
Pinoké D1 Amsterdam D1 (1-2)final
Hurley D1 Bloemendaal D1 (1-1)final
HDM D1 Kampong D1 (1-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Bloemendaal D1 HDM D1 (2-3)final
Den Bosch D1 Hurley D1 (4-1)final
Tilburg D1 Pinoké D1 (1-3)final
Kampong D1 Rotterdam D1 (2-0)final
HGC D1 Oranje-Rood D1 (3-1)final
Amsterdam D1 SCHC D1 (2-2)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
HDM D1 Den Bosch D1 (2-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Kampong D1 Bloemendaal D1 (3-0)final
Oranje-Rood D1 Amsterdam D1 (3-4)final
Hurley D1 HGC D1 (0-0)final
Rotterdam D1 Pinoké D1 (1-4)final
SCHC D1 Tilburg D1 (3-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
HGC D1 HDM D1 (2-1)final
Bloemendaal D1 Rotterdam D1 (0-3)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Tilburg D1 Oranje-Rood D1 (4-3)final
Pinoké D1 SCHC D1 (1-3)scheduled
Amsterdam D1 Hurley D1 (1-0)final
Den Bosch D1 Kampong D1 (1-1)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Kampong D1 HGC D1 (2-1)scheduled
HDM D1 Amsterdam D1 (2-7)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Bloemendaal D1 Den Bosch D1 (1-4)final
Oranje-Rood D1 Pinoké D1 (1-5)final
Hurley D1 Tilburg D1 (2-1)final
Rotterdam D1 SCHC D1 (1-4)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Den Bosch D1 Rotterdam D1 (2-0)final
SCHC D1 Oranje-Rood D1 (2-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Tilburg D1 HDM D1 (1-2)final
Pinoké D1 Hurley D1 (1-1)final
HGC D1 Bloemendaal D1 (2-1)final
Amsterdam D1 Kampong D1 (3-4)final
ZONDAG 28 APRIL 2024
Kampong D1 Tilburg D1 (1-1)final
Hurley D1 SCHC D1 (1-2)scheduled
Rotterdam D1 Oranje-Rood D1 (2-3)final
HDM D1 Pinoké D1 (3-4)final
Bloemendaal D1 Amsterdam D1 (2-4)final
Den Bosch D1 HGC D1 (4-1)scheduled
ZATERDAG 4 MEI 2024
Oranje-Rood D1 Hurley D1 (4-2)final
Amsterdam D1 Den Bosch D1 (1-1)final
Tilburg D1 Bloemendaal D1 (3-3)final
Pinoké D1 Kampong D1 (1-3)final
SCHC D1 HDM D1 (6-1)scheduled
Rotterdam D1 HGC D1 (3-2)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Bloemendaal D1 Pinoké D1 (2-2)final
Den Bosch D1 Tilburg D1 (8-0)final
Hurley D1 Rotterdam D1 (1-3)final
HDM D1 Oranje-Rood D1 (6-2)final
Kampong D1 SCHC D1 (1-1)scheduled
HGC D1 Amsterdam D1 (2-3)scheduled

Agenda

Er zijn nog geen agendapunten
 

HGC TV