Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

H30-2

Ondersteuning

Pieter van Aken
Captain

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HDM H30-4 Zoetermeer H30-1 11:00
Alecto H30-1 HGC H30-2 11:00
Klein Zwitserland H30-5 Forescate H30-1 12:15
Kieviten H30-2 Klein Zwitserland H30-4 13:00
Roomburg H30-2 Cartouche H30-2 16:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Forescate H30-1 10 30 10 0 0
2 Cartouche H30-2 10 22 7 1 2
3 Zoetermeer H30-1 10 21 7 0 3
4 Alecto H30-1 10 21 7 0 3
5 HGC H30-2 10 16 5 1 4
6 Klein Zwitserland H30-5 10 15 5 0 5
7 HDM H30-4 10 13 4 1 5
8 Kieviten H30-2 10 7 2 1 7
9 Klein Zwitserland H30-4 10 7 2 1 7
10 Cartouche H30-3 10 6 2 0 8
11 Roomburg H30-2 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt L.S.C. ALECTO H30-1 11:00 uit
10 mrt Leidse Hockey Club Roomburg H30-2 14:45 thuis - DAVO veld
17 mrt hdm H30-4 n.n.b uit
24 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE H30-3 14:30 thuis - Wittebrug veld
7 apr Klein Zwitserland H30-5 n.n.b uit
14 apr De Kieviten H30-2 10:30 thuis - Hoofdveld
21 apr Klein Zwitserland H30-4 n.n.b uit
12 mei MHC Forescate H30-1 12:30 thuis - Hoofdveld
2 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer H30-1 10:30 thuis - Wittebrug veld
9 jun V.M.H.C. CARTOUCHE H30-2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Forescate H30-1 Klein Zwitserland H30-5 (2-1)final
Zoetermeer H30-1 HDM H30-4 (1-2)final
HGC H30-2 Alecto H30-1 (1-3)final
Klein Zwitserland H30-4 Kieviten H30-2 (1-1)scheduled
Cartouche H30-2 Roomburg H30-2 (3-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Cartouche H30-3 Zoetermeer H30-1 (0-5)final
Alecto H30-1 Klein Zwitserland H30-4 (3-0)scheduled
HDM H30-4 Cartouche H30-2 (1-7)final
Kieviten H30-2 Forescate H30-1 (0-5)final
Roomburg H30-2 HGC H30-2 (1-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Forescate H30-1 Klein Zwitserland H30-4 (7-2)scheduled
Cartouche H30-2 Cartouche H30-3 (2-1)final
Zoetermeer H30-1 Klein Zwitserland H30-5 (1-0)scheduled
HGC H30-2 HDM H30-4 (3-4)final
Roomburg H30-2 Alecto H30-1 (0-4)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Klein Zwitserland H30-5 Cartouche H30-2 (1-5)scheduled
Alecto H30-1 Forescate H30-1 (0-5)final
Cartouche H30-3 HGC H30-2 (3-5)final
HDM H30-4 Roomburg H30-2 (2-2)scheduled
Kieviten H30-2 Zoetermeer H30-1 (2-4)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Zoetermeer H30-1 Klein Zwitserland H30-4 (4-0)scheduled
Cartouche H30-2 Kieviten H30-2 (3-1)final
HDM H30-4 Alecto H30-1 (0-5)final
HGC H30-2 Klein Zwitserland H30-5 (3-2)final
Roomburg H30-2 Cartouche H30-3 (1-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Cartouche H30-3 HDM H30-4 (0-1)final
Klein Zwitserland H30-4 Cartouche H30-2 (1-2)scheduled
Forescate H30-1 Zoetermeer H30-1 (3-2)final
Klein Zwitserland H30-5 Roomburg H30-2 (5-1)scheduled
Kieviten H30-2 HGC H30-2 (3-4)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Cartouche H30-2 Forescate H30-1 (1-3)final
HGC H30-2 Klein Zwitserland H30-4 (5-0)scheduled
Cartouche H30-3 Alecto H30-1 (0-1)final
Roomburg H30-2 Kieviten H30-2 (3-4)final
HDM H30-4 Klein Zwitserland H30-5 (2-3)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland H30-4 Roomburg H30-2 (2-0)scheduled
Forescate H30-1 HGC H30-2 (4-0)final
Kieviten H30-2 HDM H30-4 (1-3)final
Alecto H30-1 Zoetermeer H30-1 (6-3)final
Klein Zwitserland H30-5 Cartouche H30-3 (1-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Cartouche H30-3 Kieviten H30-2 (5-1)final
HDM H30-4 Klein Zwitserland H30-4 (0-2)scheduled
Cartouche H30-2 Zoetermeer H30-1 (3-5)final
Klein Zwitserland H30-5 Alecto H30-1 (2-1)scheduled
Roomburg H30-2 Forescate H30-1 (0-8)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland H30-4 Cartouche H30-3 (0-1)final
Forescate H30-1 HDM H30-4 (6-1)final
Zoetermeer H30-1 HGC H30-2 (5-1)final
Kieviten H30-2 Klein Zwitserland H30-5 (2-1)scheduled
Cartouche H30-2 Alecto H30-1 (3-0)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
HGC H30-2 Cartouche H30-2 (5-5)final
Cartouche H30-3 Forescate H30-1 (1-3)final
Klein Zwitserland H30-5 Klein Zwitserland H30-4 (3-1)scheduled
Alecto H30-1 Kieviten H30-2 (3-0)final
Roomburg H30-2 Zoetermeer H30-1 (1-4)final
 

HGC TV