Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

D30-1

Ondersteuning

Marguerite Kortland
Captain

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HUDITO D30-1 Zoetermeer D30-1 21:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Klein Zwitserland D30-2 10 26 8 2 0
2 HDM D30-2 10 23 7 2 1
3 Cartouche D30-2 10 18 5 3 2
4 HUDITO D30-1 10 13 4 1 5
5 HDM D30-3 10 13 4 1 5
6 Schiedam D30-1 10 13 3 4 3
7 Zoetermeer D30-1 10 12 3 3 4
8 Rotterdam D30-3 10 12 3 3 4
9 Roomburg D30-1 10 8 1 5 4
10 HGC D30-1 10 7 2 1 7
11 Forescate D30-1 10 6 1 3 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE D30-2 12:25 uit
12 mrt Hockey Club Rotterdam D30-3 n.n.b uit
24 mrt D.H.C. Hudito D30-1 12:30 thuis - Hoofdveld
7 apr MHC Forescate D30-1 10:45 uit
14 apr Klein Zwitserland D30-2 10:30 thuis - Wittebrug veld
21 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer D30-1 n.n.b uit
26 mei HC Schiedam D30-1 10:30 thuis - Hoofdveld
2 jun Leidse Hockey Club Roomburg D30-1 10:30 thuis - Hoofdveld
9 jun hdm D30-2 n.n.b uit
16 jun hdm D30-3 10:30 thuis - Hoofdveld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
HGC D30-1 Cartouche D30-2 (0-4)final
Roomburg D30-1 HDM D30-3 (1-3)final
Forescate D30-1 HUDITO D30-1 (1-6)final
HDM D30-2 Schiedam D30-1 (2-5)final
Klein Zwitserland D30-2 Rotterdam D30-3 (5-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
HUDITO D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (1-4)scheduled
HDM D30-3 HDM D30-2 (0-3)final
Schiedam D30-1 Forescate D30-1 (6-2)final
Rotterdam D30-3 Zoetermeer D30-1 (2-4)final
Cartouche D30-2 Roomburg D30-1 (0-0)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Zoetermeer D30-1 HUDITO D30-1 (1-1)final
Klein Zwitserland D30-2 Forescate D30-1 (3-1)scheduled
HGC D30-1 Rotterdam D30-3 (1-3)final
HDM D30-3 Schiedam D30-1 (2-2)final
HDM D30-2 Cartouche D30-2 (1-1)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Forescate D30-1 Zoetermeer D30-1 (2-2)final
HUDITO D30-1 HGC D30-1 (1-0)final
Cartouche D30-2 HDM D30-3 (2-1)scheduled
Schiedam D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (1-4)scheduled
Rotterdam D30-3 Roomburg D30-1 (2-2)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
HGC D30-1 Forescate D30-1 (2-3)final
Zoetermeer D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (0-3)scheduled
Roomburg D30-1 HUDITO D30-1 (0-3)final
Cartouche D30-2 Schiedam D30-1 (1-1)final
HDM D30-2 Rotterdam D30-3 (4-1)final
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
Forescate D30-1 Roomburg D30-1 (3-3)final
DONDERDAG 12 OKTOBER 2023
Klein Zwitserland D30-2 HGC D30-1 (5-1)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Schiedam D30-1 Zoetermeer D30-1 (2-4)final
Rotterdam D30-3 HDM D30-3 (3-2)scheduled
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
HUDITO D30-1 HDM D30-2 (0-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
HDM D30-3 HUDITO D30-1 (2-0)final
Cartouche D30-2 Rotterdam D30-3 (1-2)final
HGC D30-1 Zoetermeer D30-1 (4-3)scheduled
Roomburg D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (1-1)scheduled
HDM D30-2 Forescate D30-1 (8-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland D30-2 HDM D30-2 (2-2)scheduled
HUDITO D30-1 Cartouche D30-2 (0-2)final
Forescate D30-1 HDM D30-3 (2-4)final
Schiedam D30-1 HGC D30-1 (1-1)final
Zoetermeer D30-1 Roomburg D30-1 (1-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Rotterdam D30-3 Schiedam D30-1 (1-1)final
HDM D30-3 Klein Zwitserland D30-2 (1-5)scheduled
Roomburg D30-1 HGC D30-1 (3-4)final
HDM D30-2 Zoetermeer D30-1 (7-0)final
Cartouche D30-2 Forescate D30-1 (3-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Zoetermeer D30-1 HDM D30-3 (4-3)scheduled
HUDITO D30-1 Rotterdam D30-3 (4-1)final
HGC D30-1 HDM D30-2 (0-2)scheduled
Klein Zwitserland D30-2 Cartouche D30-2 (4-1)scheduled
Roomburg D30-1 Schiedam D30-1 (3-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Rotterdam D30-3 Forescate D30-1 (2-2)final
HDM D30-2 Roomburg D30-1 (2-1)scheduled
Schiedam D30-1 HUDITO D30-1 (3-2)final
Cartouche D30-2 Zoetermeer D30-1 (2-1)final
HDM D30-3 HGC D30-1 (5-2)scheduled
 

HGC TV