Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

JO18-2

Ondersteuning

Dirk d' Engelbronner
Coach
Willem van Rijt
Coach
Joyce van Abeelen
Manager
Adrienne d' Engelbronner
Manager
Izaak Pels
Trainer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Forescate JO18-2 Roomburg JO18-2 12:10
Zoetermeer JO18-3 Klein Zwitserland JO18-3 12:25
Berkel-Rodenrijs JO18-3 Bleiswijk JO18-1 15:15
HCRB/Gouda JO18-2 HGC JO18-2 16:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bleiswijk JO18-1 5 13 4 1 0
2 Berkel-Rodenrijs JO18-3 5 10 3 1 1
3 Forescate JO18-2 5 9 3 0 2
4 HCRB/Gouda JO18-2 5 8 2 2 1
5 Roomburg JO18-2 5 7 2 1 2
6 Zoetermeer JO18-3 5 7 2 1 2
7 HGC JO18-2 5 3 1 0 4
8 Klein Zwitserland JO18-3 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 mrt HCRB JO18-2 16:45 uit
9 mrt Berkel Rodenrijs JO18-3 14:00 thuis - Groene Weide
16 mrt MHC Forescate JO18-2 12:00 thuis - LST-veld
23 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO18-3 n.n.b uit
6 apr Leidse Hockey Club Roomburg JO18-2 n.n.b thuis
13 apr HV Bleiswijk JO18-1 16:00 uit
11 mei Klein Zwitserland JO18-3 n.n.b uit
25 mei HCRB JO18-2 n.n.b thuis
1 jun Berkel Rodenrijs JO18-3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Zoetermeer JO18-3 Bleiswijk JO18-1 (1-6)final
Roomburg JO18-2 Klein Zwitserland JO18-3 (10-1)final
Forescate JO18-2 HGC JO18-2 (2-1)scheduled
Berkel-Rodenrijs JO18-3 HCRB/Gouda JO18-2 (1-1)scheduled
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland JO18-3 Berkel-Rodenrijs JO18-3 (0-3)scheduled
HCRB/Gouda JO18-2 Forescate JO18-2 (4-3)scheduled
Bleiswijk JO18-1 Roomburg JO18-2 (2-2)final
HGC JO18-2 Zoetermeer JO18-3 (1-5)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Forescate JO18-2 Berkel-Rodenrijs JO18-3 (11-4)scheduled
Zoetermeer JO18-3 HCRB/Gouda JO18-2 (1-1)final
Bleiswijk JO18-1 Klein Zwitserland JO18-3 (2-1)scheduled
Roomburg JO18-2 HGC JO18-2 (4-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
HGC JO18-2 Bleiswijk JO18-1 (1-3)final
HCRB/Gouda JO18-2 Roomburg JO18-2 (2-1)final
Klein Zwitserland JO18-3 Forescate JO18-2 (3-4)scheduled
Berkel-Rodenrijs JO18-3 Zoetermeer JO18-3 (5-1)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
HGC JO18-2 Klein Zwitserland JO18-3 (1-0)scheduled
Bleiswijk JO18-1 HCRB/Gouda JO18-2 (2-0)final
Roomburg JO18-2 Berkel-Rodenrijs JO18-3 (1-4)scheduled
Zoetermeer JO18-3 Forescate JO18-2 (3-2)scheduled
 

HGC TV