Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Dames 2

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Noordwijk D2-O Craeyenhout D3 11:00
Schiedam D3 Roomburg D4 11:15
Alecto-Augustinus D6 Klein Zwitserland D3 12:45
Alphen D3 HDS D2-O 15:15
Wateringse veld D2-O Groen-Geel D6 16:45
Victoria D5 Alecto D5 17:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alecto-Augustinus D6 10 28 9 1 0
2 Alphen D3 10 26 8 2 0
3 Klein Zwitserland D3 10 22 7 1 2
4 Noordwijk D2-O 10 19 6 1 3
5 Roomburg D4 10 13 4 1 5
6 Wateringse veld D2-O 10 13 4 1 5
7 Schiedam D3 10 11 3 2 5
8 Groen-Geel D6 10 10 3 1 6
9 Alecto D5 10 8 2 2 6
10 HDS D2-O 10 5 1 2 7
11 Craeyenhout D3 10 2 0 2 8
12 Victoria D5 0 0 0 0 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
HDS D2-O Alphen D3 (2-2)final
Roomburg D4 Schiedam D3 (4-3)final
Klein Zwitserland D3 Alecto-Augustinus D6 (0-2)scheduled
Groen-Geel D6 Wateringse veld D2-O (2-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Alecto-Augustinus D6 Alecto D5 (3-2)final
Noordwijk D2-O HDS D2-O (2-1)final
Schiedam D3 Groen-Geel D6 (4-2)scheduled
Alphen D3 Klein Zwitserland D3 (5-0)final
Wateringse veld D2-O Craeyenhout D3 (3-1)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Craeyenhout D3 Schiedam D3 (0-4)scheduled
Roomburg D4 Alecto-Augustinus D6 (0-1)final
Noordwijk D2-O Alphen D3 (0-6)final
HDS D2-O Wateringse veld D2-O (2-3)scheduled
Alecto D5 Klein Zwitserland D3 (2-4)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Alphen D3 Alecto D5 (2-1)final
Alecto-Augustinus D6 Groen-Geel D6 (5-1)scheduled
Schiedam D3 HDS D2-O (2-2)final
Klein Zwitserland D3 Roomburg D4 (3-1)scheduled
Wateringse veld D2-O Noordwijk D2-O (0-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Roomburg D4 Alecto D5 (4-3)final
Noordwijk D2-O Schiedam D3 (6-2)final
Groen-Geel D6 Klein Zwitserland D3 (2-3)scheduled
Craeyenhout D3 Alecto-Augustinus D6 (0-3)scheduled
Wateringse veld D2-O Alphen D3 (0-2)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Alphen D3 Roomburg D4 (2-0)final
Alecto-Augustinus D6 HDS D2-O (5-0)final
Klein Zwitserland D3 Craeyenhout D3 (1-0)scheduled
Schiedam D3 Wateringse veld D2-O (3-1)final
Alecto D5 Groen-Geel D6 (1-2)scheduled
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Craeyenhout D3 Noordwijk D2-O (0-3)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
HDS D2-O Klein Zwitserland D3 (1-2)scheduled
Noordwijk D2-O Alecto-Augustinus D6 (2-6)final
Craeyenhout D3 Alecto D5 (3-3)scheduled
Schiedam D3 Alphen D3 (1-2)final
Groen-Geel D6 Roomburg D4 (2-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Alphen D3 Groen-Geel D6 (4-1)final
Roomburg D4 Craeyenhout D3 (2-1)scheduled
Klein Zwitserland D3 Noordwijk D2-O (3-2)scheduled
Alecto-Augustinus D6 Wateringse veld D2-O (2-1)scheduled
Alecto D5 HDS D2-O (2-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
HDS D2-O Roomburg D4 (0-4)final
Noordwijk D2-O Alecto D5 (2-1)scheduled
Schiedam D3 Alecto-Augustinus D6 (1-3)final
Craeyenhout D3 Groen-Geel D6 (1-1)final
Wateringse veld D2-O Klein Zwitserland D3 (0-1)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Groen-Geel D6 HDS D2-O (1-0)final
Roomburg D4 Noordwijk D2-O (3-3)scheduled
Craeyenhout D3 Alphen D3 (0-3)scheduled
Alecto D5 Wateringse veld D2-O (1-1)scheduled
Klein Zwitserland D3 Schiedam D3 (3-3)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Alphen D3 Alecto-Augustinus D6 (0-0)final
HDS D2-O Craeyenhout D3 (1-0)scheduled
Noordwijk D2-O Groen-Geel D6 (5-0)scheduled
Schiedam D3 Alecto D5 (1-2)final
Wateringse veld D2-O Roomburg D4 (2-0)scheduled
 

HGC TV